DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.83 TL

Belediyeden 24 Ayda 24 Araç

19 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 23:39
1.603 kez görüntülendi

Belediyeden 24 Ayda 24 Araç

24 AYDA 24 ARAÇ Karapınar Belediyesi Yeni alınan araçları tanıttı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen araç tanıtım programına Belediye Başkanımız Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Belediye Başkan Yardımcımız Emre Özsoy, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Sivil Toplum ve Oda temsilcileri, Basın Mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye hizmet araçlarının tanıtımı programında konuşan Başkan Yaka “30 Mart 2014’den bu zamana kadar 24 ay içerisinde bu günkü görmüş olduğunuz iş makineleriyle birlikte 24 aracı ilçemizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Araç ekipman parkurumuzu genişletmeye devam ediyoruz. Hizmete başladığımız günden bugüne kadar daima söylediğimiz bir unsur vardır. Karapınar’ın iki tane temel noktada eksiğinin olduğunu ve en önemli işimizin imar ve yol çalışması olduğunu, diğer yönden ise göreve geldikten sonra Sosyal Belediyeciliğe önem verdiğimizi ve böylelikle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü biriminin kurulduğunu belirtti. Başkan Yaka 24 ayda 24 araç aldık ve bu araçlara 3.500.000 TL Ödeme yaptık. İnşallah bundan sonra da araç filomuza ihtiyaç duyulursa iş makinesi veya ulaşım araçlarının alımını sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Programa katılan herkese teşekkür eden Başkan Yaka araçların ilçemize hayırlı olmasını diledi. İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk dua yaparak tekbirler eşliğinde kurbanlar kesildi. Daha sonra protokol tarafından hizmet araçlarının açılışı yapıldı. Belediye Başkanımız Mehmet Yaka iş makinelerine binerek incelemelerde bulundu. Belediyemiz tarafından misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

belediye araç filosu 2016

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık