DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.83 TL

CHP den Yeni Bir Gelenek

22 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 23:27
3.549 kez görüntülendi

CHP den Yeni Bir Gelenek

CHP İL ve İlçe Teşkilatı, Lokman Çoban’ı yalnız bırakmadı.  CHP Karapınar Teşkilatı Yönetim kurulu üyesi Lokman Çoban ve Şekibe Çoban’ın oğlu Taylan ile Muzaffer ve Müşerref Koyun ailesinin kızı Şeyma’nın düğün merasimlerinde, CHP Konya İl Sekreteri Orhan Kaya, İl Yönetimi, (Havva Telaşe, Makbule Yiğit, Gülhan Çağlar, Ayşe Çağla, Ersin Çiçek, Cemile Tekin) Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan, Karapınar İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Yükseler ve yönetim kurulu üyesi Figen Kılıç, Karapınar Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Karaaslan, düğüne toplu halde gelerek Çoban ailesinin mutluluğunu paylaştılar.

Nikah Şahidi olan İl sekreteri Orhan Kaya ve Belediye Meclis üyesi Ayhan Karaaslan, nikah akdinden sonra genç çiftleri tebrik ettiler. Ayhan Karaaslan, genç çiftlere Türk Bayrağı hediye ederek, takı merasimine yeni bir boyut kazandırdı. Bundan sonra ki düğünlerde Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etmeyi adet haline getirmeyi hedeflediğini söyleyen Karaaslan, “Her Türk’ün evinin duvarında bir Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı asılı olmalıdır. Bu asıl olan hareketi gelenekselleştirmeliyiz. Ben bunun ilk adımını atmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Genç çiftler Ayhan hanımın bu hareketinden son derece memnun kaldıklarını ve bu bayrağı daima evlerinin bir köşesinde asılı tutacaklarını söyleyerek Karaaslan’a teşekkür ettiler.CHP İL ve İlçe Teşkilatı lokman çoban düğün 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık