DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Güzelkışla’dan Güzel Projeler

30 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 12:26
2.178 kez görüntülendi

Güzelkışla’dan Güzel Projeler

Yılsonu etkinlikleri kapsamında, okullarda düzenlenen Tubitak Bilim Fuarları devam ediyor. Güzelkışla ortaokulu tarafından düzenlenen Bilim Fuarı görselinde, öğrenciler ve öğretmenleri tarafından hazırlanan projeler görücüye çıktı. Arasında insanlığa ve dünyaya faydalı birçok projenin bulunduğu projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalar devam ediyor.

Program açılışı okul bahçesinde düzenlenen eğlence ve deneyler ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Okul Müdürü Akif Özenli, hoş geldiniz konuşması yaptı. Daha sonra konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Bayram, Bu tür organizasyonların öğrencilerin gelişiminde ve düşüncelerini ifade etmede çok önemli etkiler oluşturduğunu söyledi.

Programa ilçe jandarma komutanı İsmail Yürekli de katıldı.

Projelerin katılımcılara tanıtılmasından sonra okul sosyal faaliyet salonunda, Mahalle sakinleri tarafından yapılan gözleme ve sıkmalar ile Şölen Pastanesi Ersin Taban’ın sunduğu tatlılar misafirlere ikram edildi. Mahallenin tüm kadınlarının katıldığı İMECE usulü ikram, okul idaresini ve misafirleri çok mutlu etti.güzelkışla bilim fuarı 2016 700 2 güzelkışla bilim fuarı 2016 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık