DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Kaldırımlar Andezit Kaplama Oluyor

13 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 13:38
1.666 kez görüntülendi

Kaldırımlar Andezit Kaplama Oluyor

OKULLAR CADDESİ’NDEKİ ve Esnafların rahat edebilmeleri, eski görüntüsünden yeni imajına kavuşması için elimizden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz”dedi.

Başkan Yaka çalışmaların kontrolü sırasında Esnafların hal ve hatırını sorarak hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaflar Başkan Yaka’dan son derece memnun olduklarını, ilçemize yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanımız Mehmet Yaka’ya, Başkan Yardımcımız Emre Özsoy’a ve tüm Belediye personeline teşekkür edip çalışmalarda başarılar dilediler.

KALDIRIMLARA ANDEZİT KAPLAMA YAPILIYOR

Geçtiğimiz Günlerde Karapınar Belediyemiz tarafından ihalesi yapılan Andezit Kaldırım Yapımı işi Badişan İnş. Otom. Nakteks. San. ve Tic Ltd.Şti ekipleri tarafından kaldırım çalışmalarına başladı.

Okullar Caddesi ve Aşkarlar İşhanı çevresinde başlatılan Çalışmaları yerinde inceleme yapan Belediye Başkanımız Mehmet Yaka “Bilindiği üzere İlçemizde bu yıl 75000 m2 parke kaldırım yapılmaya başlandı, Konya Büyükşehir Belediyemiz tarafından da Konya ve İnönü Caddesi’nde andezit kaplama ve bordür çalışmaları devam ediyor. Ayrıca bu yıl içersinde 6000 m2 Andezit kaplama kaldırım yapmaya başladık. Yayaların ve Esnafların rahat edebilmeleri, kaldırımların yeni imajına kavuşması için elimizden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz”dedi.

Başkan Yaka çalışmaların kontrolü sırasında Esnafların hal ve hatırını sorarak, sohbet edip hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaflar Başkan Yaka’dan son derece memnun olduklarını, ilçemize yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanımız Mehmet Yaka’ya, Başkan Yardımcımız Emre Özsoy’a ve tüm Belediye personeline teşekkür edip çalışmalarda başarılar dilediler.

belediye okullar caddesi 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık