DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Kurumsal İletişim İçin Leapvox Doğru Adres

28 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 00:48
320 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

LeapVox, 2012 yılında kurulmuş Elektronik Faks Sistemleri, Çağrı Merkezi Sistemleri ve IP telefonlar gibi sistemleri şirketlere kuran oldukça kaliteli bir firmadır. Artık sizlerde LeapVox ile firmalarınızın ihtiyacına göre sistemleri kurdurabilirsiniz.

Özellikle yeni açılan firmaların tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan oldukça kaliteli bir sistemdir LeapVox. Sizde LeapVox ile yeni açılan firmanıza IP telefonlar kurdurarak şirket içi görüşmelerinizi ücretsiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca yeni açılan bir firmanın ilk yapacağı iş şüphesiz çağrı merkezi sistemleri kurdurmaktır. Çünkü çağrı merkezi artık şirketler için olmazsa olmazdır. Özellikle pazarlama firmalarının mutlaka kurdurması gereken bir sistemdir. Çağrı merkezi sistemleri ile müşterilerine ücretsiz destek verebilmektedir.

Çağrı Merkezi, bir firmanın ne kadar köklü ve büyük olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda müşteri ilişkileri yönetimi için de eşsiz bir kaynak ve hız sağlar. Hemen siz de firmalarınıza LeapVox kurdurmak için hemen sitemize girip inceleyebilirsiniz. İletişim sayfası üzerinde yer alan bilgiler üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sitesi için www.leapvox.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık