DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Kütahya Seramik Farkı ile Konfor

27 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 13:11
2.971 kez görüntülendi

Kütahya Seramik Farkı ile Konfor

Karapınar’da hizmet veren Kütahya Seramik ve Yapı Kimyasalları Karapınar Bayi Konfor Yapı Malzemeleri Mustafa Akkaya’nın daveti üzerine, Dünya’da 3, Türkiye’de 1 adet olan Kaşif isimli seminer aracı, Karapınar Anıt Meydanında, vatandaşların meraklı bakışlarına hedef oldu.

kütahya seramik konfor mustafa akkaya 700Kütahya Seramik ve Yapı Kimyasalları bünyesinde hizmet veren eğitimci Pazarlama Lideri Halil Karakulak ve Teknik destek uzmanı Dursun Ali Yücel tarafından Karapınar’da inşaat üzere hizmet veren ustalara, seminer verdi.

Değişik bir atmosferde seminere katılan ustalar, Kütahya Seramik ve Yapı Kimyasallarının kalite ve kullanımı hakkında bilgi alırken, seminere katkılarından dolayı Karapınar Bayii Mustafa Akkaya’ya teşekkür ettiler.

Seminere katılarak onurlandıran katılımcılara ve semineri veren eğitimcilere teşekkür eden Mustafa Akkaya, “Karapınar son yıllarda inşaat sektöründe zirveye taşınmıştır. Karapınar halkı da inşaat ustaları da bölgemizde kalitesini ispatlamıştır. Bilinçli ve halka hizmet veren sektörümüz, ustanın da halkın da yüzünü ak etmektedir. Ürünlerimizin kalite farkı tartışılmaz olup, halkın takdirini aldığımız için mutluyuz” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık