DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL

Nikah ve Bebe Şekerlerinde Bir Çağ Açıldı

6 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 13:24
3.181 kez görüntülendi

Nikah ve Bebe Şekerlerinde Bir Çağ Açıldı

Nikah ve Bebe Şekerlerinde Bir Çağ Açıldı

Ecem Nikah ve Bebe Şekerleriecem nikah şekeri 700

Karapınar’da bayan girişimcilerin sayısı hızla yükseliyor. Kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenen bayanlar kendi imkanları ile işyerleri açarak, ekonomi piyasasında yerlerini almaya devam ediyor. Bunlardan birisi de Cuma günü açıldı. Açılış kurdelesini Belediye Başkanı Mehmet Yaka’nın açtığı ECEM Nikah ve bebek şekeri işyeri,  Apak Mahallesi Ay Sokakta, Ahmet Çakan Apartmanı altında(ADESE Karşısı) hizmete girdi.

Bir bayan olarak kendi işyerini açmanın huzurunu yaşayan Meltem Zengin,  “Ailemin de desteği ile kendi işyerimi açarak, gelişen Karapınar’da düğün ve nişanlarda daha modern ve daha yenilikçi tasarımlar ile hizmet ederek ilçemiz düğün-nişan kültürüne katkıda bulunmaya başladım. Evlilik müessesine adım atmaya çalışan gençlerimizi ve ailelerini özellikle işyerimize uğramadan karar vermemeleri noktasında uyarıyor ve işyerimize davet ediyorum” dedi.

Açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, “İlçemiz her geçen gün, her alanda gelişmektedir. Bunlardan birisi de bayan girişimci kardeşlerimizin sayısındaki artıştır. Artık bayan kardeşlerimiz kendi işyerlerini açarak bayan işçi formatından çıkıp patron bayan formatına bürünmektedirler. Bu bizleri mutlu ediyor. Kardeşlerimize hayırlı işler bereketli kazançlar dileriz” dedi.

Açılış duasını ise emekli imamhatip Erdoğan Korkusuz yaptı. Açılışa Karapınar Belediye başkanı Mecem 1ecem 2  ecem 3 ecem 4 ecem 5 ecem 6 ecem 7 ecem 8 ecem 9 ecem 10 ecem 11 ecem 12 ecem 13 ecem 14 ecem 15 afişehmet Yaka, Yardımcısı Emre Özsoy, işletme sahibinin komşuları ve arkadaşları katıldılar.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık