DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Sizlerin Yanında Olmayı Seviyoruz

20 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 16:56
385 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Araç kiralama ile ilgili tüm bilgileri almanız için sizleri her zaman http://reisbireyselkiralama.com adresimizde kayıtlı bulanan kendi sitemizde görmek istiyor ve sizlere 7/24 saat hizmet vererek sizlerin en güvenli şekilde yolculuk yapmanızı istiyoruz. Bizler her zaman sizlere en iyi araçlar ile hizmet veriyoruz ve Araçlarınınız bakımların ve teknik aksamlarını her zaman kontrolden tam zamanında geçirtmeye büyük özel gösteriyoruz. Araçların hepsi de sizlerin istediği gibi son modele araçlardır.

Şayet fazla elaman çalışan bir firmanız var ve sizlere de araç gerekli ise bizleri hemen arayabilir ve filo kiralama ile ilgili tüm sorularınız bizlere yönlendirebilirsiniz. Filo kiralamalarda her zaman sizlere özel fiyatlar sunuyor ve sizlerin istediği gibi anlaşmalara imza atıyoruz. Bizlerin hala çalışmakta olduğumu firmalarda bulunmaktadır. Araçlarınızı her yıl değiştiriyor ve sizlere son model araçlar ile yola çıkmanızı sağlıyoruz. Eksi araçları sizlerden derhal geri toplayabiliyoruz.

Uzun dönem araç kiralamak isterseniz eğer yine sizlere özel hazırlanmış fiyat aralıklarımız ile faydalı olmaya çalışıyor ve sizlere sağlayacağımız ıskontolardan her zaman faydalanın istiyoruz. Çünkü fiyatlarınız her zaman sizlerin bütçelerini ve şirketlerinizin durumlarına göre hazırlıyor ve sizleri asla zor durumda kalmasın sevmiyoruz. Firmalara her zaman özel indirimler ile hizmet veriyor ve uzum-n soluklu çalışlar ile sizlerin her zaman araçlarımız ile yanında yer alıyoruz. Daha kaliteli ve daha güvenli çalışma zamanları için sizlerin yanında olmak bizlere onur verecektir.





Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık