DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Visco Yatak Konforunu Çiftçioğlu Mobilya’da Bulabilirsiniz

30 Mayıs 2016 Ekleme Saati: 13:35
475 kez görüntülendi

Visco Yatak Konforunu Çiftçioğlu Mobilya’da Bulabilirsiniz

Amerikan Uzay Dairesi NASA’nın kendi astranotları için ürettiği, vücut yapısına göre şekil alan visco süngeri o kadar kullanışlıydı ki endüstri üretiminde de yerini hemen aldı. Sonuçta ortaya akıllı sünger olarak bilinen visco süngerlerle yumuşak süngerin birlikte kullanıldığı, çok rahat ettirici bir yatak biçimi çıktı.

Üzerine yatıldığı zaman vücudun biçimine ve ağırlığına göre şekillenen, kalkıldıktan sonra eski halini alan, vücut sıcaklığını dengeleyen, özel delikli dokusu ile bakteri oluşumunu engelleyen ve bu yüzden akıllı yatak olarak tanımlanan visco yatak kullanımı bel, sırt ve boyun ağrısı çekenlerin yardımına koştu.

Kan dolaşımını düzenlediği için uyku sırasında fazla dönülmesine gerek bırakmayan visco yatak ile böylece uyku kalitesi yükseldi. Bu ayarlı ya da hafızalı sünger denilen malzeme ile üretilen visco love serisi yatak modelleri ile çok daha rahat uyuyabilir, kendinizi çok daha dinlenmiş hissedebilirsiniz.

Rahat Uykular İçin Visko Yatak

Ortoedik yatakların çok daha gelişmiş tipi olan bu sağlıklı ve akıllı yataklar 1969 yılından beri dekorasyon konusunda hizmet veren Çiftçioğlu Mobilya güvencesinde sizlere sunuluyor. Üç ayrı şubede, 700 metrekare teşhir salonlarında çalışan Çiftçioğlu Mobilya’da visco air yatak, visco masaj aromaterapi yatak, bamboo yatak, high plus, exclusive ve lateks visco yataklar, visco silver ve ped yatak ile visco tencel karbon tipi yatakları görebilirsiniz. E-ticarete dönüşen alışveriş formatına uygun olarak  www.ciftcioglumobilya.net sitesinde de bütün ürün çeşitlerini inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Visco love yatak modelleri rahat uykular için üretildi.

Alışveriş Kolaylıklarından Yararlanabilirsiniz

İnternet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler size en geç 10 gün içinde teslim ediliyor. Çiftçioğlu Mobilya dilerseniz özel ölçülerde imalat yapabiliyor, ölçü değişiklikleri çok büyük olmadığı sürece herhangi bir ek ücret talep edilmiyor. Renk ve ölçülerde revizyon talep edilmiş ürünler özel sipariş kabul edildiği için iptal ve iade işlemlerine dahil değil.

Ayrıca kredi kartlarına 3 ay ile bir yıl arasında değişen vade farksız taksitlendirme imkanı var. Yeni Visco love yatak bu elverişli koşullarda yatak odanıza gelebilir ve konforlu uykulara kavuşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık