DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Artık Ereğli’ye Gitmeye Gerek Yok… Türk Telekom Karapınar’da

3 Haziran 2016 Ekleme Saati: 17:06
4.454 kez görüntülendi

Artık Ereğli’ye Gitmeye Gerek Yok… Türk Telekom Karapınar’da

Türkiye’nin 798. Türk Telekom Bayii Karapınar’a açıldı. Avea, TTNET ve ev telefon birimlerinin birleşmesi ile Türkiye’de çığ gibi büyüyen Türk Telekom, bayi ve anabayi birimlerini artırmaya devam ediyor. Karapınar Merkezde açılan Türk Telekom Ana bayi’nin işletmesini ise, Ufuk Ünal ve Özgür Duniyar yapıyor.

Karapınar’ın fotoğraf ustalarından Ereğli’de ikamet eden Ahmet Dinç’in damadı olan Ufuk Ünal ve iş arkadaşı Özgür Duniyar, Karapınar’da Türk Telekom hizmetlerinin daha aktif yürümesi için Karapınar’a Türk Telekom Ana Bayiini hizmete açtıklarını söylediler. Vatandaşın Telekom işlerinde Ereğli’ye bağımlı kalmaktan şikayetçi olduğunu söyleyen Ufuk Ünal, “Artık Karapınar halkı Türk Telekom hizmetlerini ilçe dışına gitmeye gerek kalmadan Karapınar’dan yürüte bilecekler. Telefon ve TTNET açtırma, Kapattırma hizmetleri ve şebeke hizmetlerinde en güzel hizmeti vermeye kararlıyız. Karapınar hak ettiği hizmeti alacaktır. Ayrıca açılışımıza iştirak eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.

Ereğli Belediyesi basın danışmanı Emrah Çakıcı’nın sunduğu programda konuşan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Karapınar her alanda gelişen bir yerleşim merkezidir. Tarım, Hayvancılık, sanayi sektörlerinde zirveye oynayan Karapınar, teknolojik sektörde de potansiyel bir ilçedir. Ekonominin nabzının attığı ilçemizde her geçen gün daha modern işletmeler hizmete açıldıkça, ilçe halkımız adına onur duyuyoruz” dedi. Kurdele kesiminden önce Müftülük görevlileri tarafından dua edildi.

Programa Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Sivil toplum örgüt başkanları, ve vatandaşlar katıldılar.türk telekom ana bayi açılışı 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık