DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Borsa İftarda Sınıfı Geçti

22 Haziran 2016 Ekleme Saati: 20:16
3.261 kez görüntülendi

Borsa İftarda Sınıfı Geçti

Karapınar Ticaret Borsasından Şehrin Beyzadelerine, Beyzade Et Mangal Restourant da iftar ziyafeti. Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer ve Yönetim Kurulu tarafından Beyzade Et Mangal Restourant da verilen iftar yemeğine, Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Aydoğanlar MYO müdürü Durmuş Ali Ceylan, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, İlçe Jandarma Komutanı İsmail Yürekli, Daire Amirleri, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Muhtarlar, Karapınarlılar Derneği ve Ticaret Borsası üyeleri katıldılar.

İlahi eşliğinde hazırlanan iftar sofrasına, tamamen yerel ürün ve yemeklerimiz konuldu.

Açılış konuşmasını Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer yaptı. Sezer davete icabet eden misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Organizasyonu çok beğendiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Yaka, sözlerine mısırın babası olarak tanıdığımız Prof. Dr. Bayram Sade’yi değişik bir ünvanla, rektör olarak aramızdan görmekten son derece memnun kaldığını belirterek başladı. Yaka, “Gerçekten beyzadelere layık bir sofra düzenlenmiş. Kendi yerel ürünlerimizin özellikle seçilmesi ise ayrı bir önem taşımaktadır. İkramı tamamlayan diğer bir sunumun, köylerde eskiden aydınlatma aracı olarak kullanılan gaz lambası (Çıra) kullanılması ise daha bir manidar olmuş. Programı organize edenlere teşekkür ederim” dedi.

Son konuşmacı, Prof. Dr. Sade ise, rektörü olduğu üniversiteyi tanıttı.

Karapınar / Mehmet OkuyucuTİCARET BORSASI İFTAR

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık