DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.83 TL

Ekonominin Nabzı İftarda Attı

25 Haziran 2016 Ekleme Saati: 17:51
2.571 kez görüntülendi

Ekonominin Nabzı İftarda Attı

Konya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, Karapınar 100. Yıl Beyzade Et Mangal Restoaurant’da verdikleri İftar yemeğinde Muhasebeciler ve Karapınar protokolü ile bir araya geldiler. Karapınar temsilcisi Mustafa Aşıroğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı programa, Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, İlçe Jandarma Komutanı İsmail Yürekli, Siyasi parti başkanları, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, bazı daire amirleri ve muhasebeciler ile aileleri katıldılar.

14 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 22. Olağan Genel Kurul ile başkanlık görevini alan Konya SMMM başkanlığı tarafından tertip edilen tanışma ve kaynaşma amaçlı iftar sofrasının amacına hizmet ettiğini ve güzel bir katılım olduğunu söyleyen Konya SMMM Karapınar Temsilcisi Mustafa Aşıroğlu, Seyit Faruk Özselek’e mikrofonu verdi.

Kısa ve öz bir konuşma yapan Özselek ise, “Bizden önce görev yapan arkadaşlarımızın taşıdığı çıtayı daha yukarıya çıkarmak için çalışmalarımıza sizlerinde katkıları ile devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.

Katılımcılara hoş geldiniz konuşması yapan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, “İlçemizde son günlerde yapımı devam eden yol ve kaldırım çalışmalarından dolayı halka rahatsızlık verdiğimizin farkındayız. Bunun için üzgünüz ama bu tür hizmetlerin rahatsızlık vermeden yapılmasının mümkün olmadığını biliyoruz. Bayram da daha ferah ve güvenli gezebilmek için çalışmalarımızı hızlandırdık. Allah’ın izni ile buna Muaffak olacağız” dedi.

İftardan sonra çay sohbeti faslında ise Karapınar’ın Ekonımik açıdan dünü bu günü ve yarını sohbet modunda konuşuldu.Konya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası 7001 2 3 4 a 5

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık