DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.83 TL

Günlere Göre Yayın Akışı

30 Haziran 2016 Ekleme Saati: 17:15
571 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günlere göre televizyon programlarını takip edebilirsiniz. Birçok kimse, yayın akışını takip etmektense, o gün televizyon kanallarında ne var, bunun bilgisini öğreniyor. Sevdiği bir dizi ya da bir programı, istediği kanaldan seçip izleye biliyor. Tvde bugün ne var öğrenmek için, tüm televizyon kanallarının yayın akışını gösteren siteden yararlanıyorlar.

Bugün Tvde Ne Var?

Kanal d kanalında bugün ana haber bültenini izleyebilirsiniz. Ardından, severek izlenen sağ salim dizisiniz izleyebilirsiniz. Bu programdan sonra inşaat 2 filmini keyifle seyredebilirsiniz.

Star televizyonunda bu akşam, severek izlenen dizilerden, paramparça dizisi 68. bölümü ile ekranlara geliyor. Ardından komedi dizisi olan hanımköylü ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tv 8 kanalında, severek izlenen programlardan bir tanesi olan, survivor yarışma programı, tüm heyecanı ile devam ediyor.

Kanal 7 kanalında, ana haber bülteninden sonra nostalji Türk filmlerini sevenler, ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirler. Ayrıca tvde bugün, aynı kanalda çılgın çocuklar filminin üçüncü serisini izleyebilirsiniz.

Fox kanalında ise bu akşam birbirinden güzel sinema filmleri var. Bu filmlerden bir tanesi, canavarlar yaratıklara karşı animasyon filmidir. Diğeri ise, mutlu aile defteri filmidir.

Tnt kanalında ise bu akşam, seyircilerin beğenerek izlediği, güllerin savaşı dizisi var. Ardından, pretty little liars adlı sinema filmini izleyebilirsiniz.

Ntv kanalında ise ekonomi haberlerini takip edebilir, birbirinden güzel belgesellerden izleyebilirsiniz.

http://www.tvyayinakisi.com/tvde-bugun

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık