DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Mehmet Yaka, Minik Yüreklere Sevgi Sundu

21 Haziran 2016 Ekleme Saati: 14:46
2.263 kez görüntülendi

Mehmet Yaka, Minik Yüreklere Sevgi Sundu

Çocukların başını iftar saatinde okşayarak minik yürekler ile sevgi bağı kuran Yaka, duygusal kimliğini bir kez daha gizleyemedi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Garnizon Komutanı Albay Oğuz Osman Cantürk, Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Muhtarlar, Daire amirleri, Karapınar halkı, öksüz ve yetim aileler, ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Kurtay Düğün salonu Bahçesinde Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından verilen iftar ikramında, ev sahipliği yapan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, özellikle çocukların başını okşayarak gönüllerini aldı. Masaları gezerek aileler ile sohbet eden Yaka’ya, Eşi Saniye Yaka’da eşlik etti.

Karapınar halkının bu mübarek günlerde birbirine daha bir sıkı sarıldığını söyleyen Yaka, “Bizler Müslüman olarak hısım, akraba, komşu ve hemşerilerimizi böyle günlerde daha birçok yoklarız. Yüreklerimiz daha bir yufkalaşmıştır. Allah tekrar belediye iftar yemeği öksüz ve yetimlere 700tekrar bu mübarek aylara ulaşıp, hakkı ile yaşamayı nasip etsin” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık