DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Cebini Düşünen BİSEN Elektrik de

15 Temmuz 2016 Ekleme Saati: 13:37
2.412 kez görüntülendi

Cebini Düşünen BİSEN Elektrik de

BİSEN Elektrik Satış A.Ş. Yetkili Bölge Acenteliği tarafından, Karapınar’lı çiftçilere ve müşterilerine seminer verildi. Karapınar Beyzade Et Mangal tesislerinde yapılan programa, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Bisen Elektrik Satış A.Ş den Genel Müdür C. Mesut Alparslan, Genel Müdür yardımcısı Arif Akşam, Satış Müdürü Günkut Akgül, İç anadolu Bölge satış yöneticisi Hakan Dalkılıç ve Bölge Acentesi müdürü Mehmet Okur ile Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Çiftçiler ve basın mensupları katıldılar.

Açılış Konuşmasını yapan Mehmet Okur, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek mikrofonu Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya bıraktı.

Çiftçinin elektrik borcunu ödedikten sonra biçerciye ve nakliyeciye verecek parasının kalmadığını söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Tarım Bakanımıza enerji ile ilgili yaşanan sorunları ilettik. Karapınar tarım da zirveye oynayan bir yerleşim merkezidir. Alternatif enerji piyasaları, çiftçinin elini güçlendirecektir. BİSEN Eleketrik de bu alternatiflerden birisidir ve Türkiye genelinde bir ivme kazanmış kuruluştur. Eminin halk menfaatine uygun gelen alternatifleri değerlendirecektir. Bisen Elektrik yetkililerinden de çiftçiye en uygun tarifeler ile yardımcı olmalarını umut ediyoruz” dedi

Bisen Elektrik Satış A.Ş. genel müdürü C. Mesut Alparslan ise, Karapınar’lı çiftçi ve müşterilerimiz, kendisini aşmış. Bilinçli tarım denilince ilk akla gelen isimlerden birisi Karapınar olmuş. Sanayi alanın da tarım alanında, Karapınar sözü geçen bir piyasaya hakim olmuş. Türkiye ekonomisine katkı sağlayan bu kardeşlerimize en uygun ve kaliteli hizmeti sunmak bizlere onur verir. Bölge sorumlumuz Mehmet OKur beyfendi de bu konuda ciddi çalışmalar yaparak, Karapınar’ı ve bölgeyi tanımamıza vesile olmuştur. Başarılı çalışmalarından dolayı Bölge sorumlumuz Mehmet Okur’u tebrik ediyorum” dedi.

Bisen Elektrik satış A.Ş. Genel Müdür yardımcısı Arif Akşam ise, “Bisen Elektrik’in üreticiye devamlı destek olmaktadır ve üretici, gerekli saygı ve ilgiyi BİSEN elektrik satış A.Ş. de görmektedir. Müşterilerimizin sorunları ile birebir ilgilenmekteyiz. Bunu gören vatandaş hızla Bisen Elektrike abonesini kaydırmaya devam etmektedir. Yakın bir gelecekte, vatandaşın Elektrik denilince ilk akla gelen muhatabı BİSEN Elektrik olacaktır” dedi.

Karşılıklı soru cevap ve yemek ikramı ile son bulan programda, çiftçiler Mehmet Okur’a, Karapınar’ı böyle bir hizmetle tanıştırdığı için teşekkür ettiler.bisen elektrik 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık