DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Cumhuriyet Bayramı Kutlandı

29 Ekim 2016 Ekleme Saati: 13:32
1.938 kez görüntülendi

Cumhuriyet Bayramı Kutlandı

Cumhuriyet Bayramının 93. Yıl dönümü Karapınar’da huzur içinde kutlandı.

28 Ekim 2016 Cuma günü saat 14:00 de Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başlayan program 29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 10:30 da Kaymakamlıkta tebriklerin kabulü ve saat 11:00 de Atatürk stadyumunda bayram töreni ile devam etti.

Okulların ve halkın katılımı ile yapılan Programa İlçe Kaymakamı Mustafa Karaca, Garnizon Komutan vekili Topçu Yzb. Ali Öz, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, S.Ü. Aydoğanlar MYO Müdür Yardımcısı Çağlar Diri katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Program, Kaymakam, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanının Öğrencilerin ve halkın bayramını kutlaması ile devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Kaymakamı Mustafa Karaca yaptı. Öğrenciler şiir okudu. Cumhuriyet ve Demokrasi konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi öğrencisi Asude Ulusoy, Meke Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşe Ulusoy ve Karapınar Anadolu İmamhatip Lisesinden Osman Donat isimli öğrencilere ödülleri takdim edildi.cumhuriyet-bayraminin-93-700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık