DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Metin2 pvp en sağlam karakter olmak için yapılması gereken

28 Ekim 2016 Ekleme Saati: 14:45
566 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Pvp server oyunlarında yarışmacı bir ruha sahip olmanız gerekmektedir. Pvp serverler oyunlarının tam olarakda amacı yarışarak belli şeyleri elde etmektir.Tüm pvp server oyuncuları wslik server oyunlarında birinci yani yenilmez olmak ister ama bu cok yanlıstır, coğu kisi sura der ninja der vb. ama wslik pvp serverler de durum eşittir herkese aynı oran efsun gelir ve bu dönemdede efsun botu kullanmayan kalmadı artık zaten efsun botunu kullanmayı bilen az cok item dizmeyi de biliyodur bu yüzden wslik pvp de yok ben full ninja savunması yaptım ama gelip ninja düz 3k ve skille 7 -8k atarak öldürdü ve ben pvp yi bıraktım diyen çok kişi oldu.Oyun oynarken hep yarışma isteği duyarız.Wslik pvplerde mutlaka herkes ws atar zaten oyunun amacı budur gidip bi Ninja ile  ws atarsınız adama düz 2-3 k girersiniz skille 6-7k girdin mi oyunu alırsın ve zevki o zaman almaya başlarsın ama başkasıyla ws attığında(aynı krkter) adama 1.-1.5 girersin skilin 3-4k girer ve hiçbir zevk almadan yenilirsin ve pvp serverler den  ve online oyunlardan sıkılırsın. Daha çok pvp rehberleri için pvpserverlar.biz size göre olacaktır.

server

Metin2 pvp server de olduğu gibi Strateji geliştirmeden hiçbir oyun kazanılamaz. Bu oyun taktiğede bağlıdır misal adama 9k attın toplam canıda 22k olsun hemen heveslenirsin 9k attım 2 skil daha atayim adam ölsün ve o zaman o heves seni heycana sokar ve ne yapacağını bilmezsin yani demek istediğim şu ben diyelim ninja okçuyum ve suraya 6-7k attım kritiksiz attığımda öyle heyecanlandım ki dedim 7k kritiksiz girdi kritik olsa 2 skilde ölürdü işte bunu düşünene kadar aklımızı wsye koymuyoruz ve hemen adamın canının yarısı gitti düşünerek pot basmayı unutuyoruz ve bi bakmısız adam bizim canımızı %80 götürmüş ve 2 skille ölmüşüz.

Zihinsel Metin2’deki en avantajlı karakterlerden biri. Güçlü Bedeni hem yere düşmemesini sağlıyor hem de savunmasını. Sürekli kritik atan, düz vuruşu da iyi olan bir karakter. Şahsen en sevdiğim karakter zihinsel. Ws atarken karakterlerin arkasına geçip skillerinizi kullanırsanız daha fazla damage atarsınız. Düz vurup karşımızdaki kişi tam yere düşeceği zaman skilimizi kullanıyoruz. Becerili bir zehir yapıp daha fazla skill vurabilirsiniz.Farklı itemler ve statüler deneyerek hangisinin daha iyi olduğuna bakabilirsiniz.Şebnem bugu sularda ve ejderha tanrısı kutsamalarında da çalışmaktadır.

NOT=amacım asla wslik pvp oynamayın değildir sadece orta seviye pvpler bu yazıya katılanlar için daha uygundur yani (70 lv başlangıçlı veya 54)herkes pvp de(wsliklerde) neden ölüyorum wb şeyler der ve asıl neden üstteki yazdıklarımdır

NOT=yazdıklarım asla ws lik pvp oynamayın demek değildir sadece neden şu karakter güçlü aynı item imiz var vb şeylerdir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık