DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Astropay Alım ve Satım

11 Kasım 2016 Ekleme Saati: 14:32
547 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnternetin son dönemlerde en çok kullanılan ödeme yöntemleri arasında yer alan Astropay, güvenli alışverişi sizlere sunuyor. İnternet teknolojisinin oldukça fazla kullanılması ve online alışveriş sitelerinin artması ile birlikte internet dolandırıcılarının sayısı da artıyor. Bu dolandırıcılardan zarar görmek istemiyor iseniz güvenli ödeme yöntemi olan Astropay kartı kullanabilirsiniz. Astropay ile ödeme yapar iken hiçbir şekilde kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmıyor olmanız bu sistemin ne kadar güvenli olduğunu göstermektedir. Astropay ile sizde güvenli alışverişin tadını çıkartabilir ve ürünlerinizi internet üzerinden kahvenizi yudumlayarak satın alabilirsiniz.

 

Astropay Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

Astropay ile internet üzerinden online alışveriş yapmaya karar verdi iseniz Astropay kart almadan önce aşağıdaki noktalara dikkat etmenizde önem var.

1) Astropay almak için tercih edeceğiniz bayiinin kurumsal bir bayii olmasına özen gösterin. Kurumsal bayiliklerde yaşanan sorunlar daha az olmakta ve karşınızda muhatap bulabileceksiniz.

2) Astropay dolandırıcılarından korunmak ve zarar görmek istemiyor iseniz kurumsal adres ve telefon numaraları ile birlikte vergi numaraları ve kurumsal banka hesapları olan bayiiler ile çalışın.

3) Astropay kartlar, tek seferlik kullanılmaktadır. Bu yüzden kullanacağınız miktar kadar almanızda fayda var. Bu önemli noktaya dikkat etmenizi öneririz.

4) Astropay almak için ödeme yaptığınız hesabı iyi inceleyip işlem sonunda muhakkak dekont alınız.

Astropay alımı kadar Astropay card bozdurma işlemleri de oldukça fazladır. Çeşitli nedenlerden dolayı alıp kullanmadığınız veya oyun siteleri gibi yerlerden kazandığınız Astropayları Türk Lirasına çevirmek için Astropay bozdurma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık