DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

İTFAİYE ARÇALARI

18 Kasım 2016 Ekleme Saati: 13:02
419 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yangınlar malesef genellikle can ve mal kayıplarıyla sonuçlanabilmektedir. Yangının çıkmasına önceden engel olunamaz belki ama yangın çıktıktan sonraki süreçte yangına en iyi ve etkili bir şekilde müdahale ederek olası can ve mal kayıplarının önüne geçebiliriz. Bu can ve mal kayıplarını çok aza indirmenin tek yolu teknik donanımlara fazlasıyla sahip itfaiye araçları ve itfaiye yetkilileridir. Bunların birinden biri eksik olsa dahi çok verimli olamayabilir. Yangına müdahaleye giderken hem yangının ön bilgilerini, neden kaynaklanmış olabileceğini öğrenmek de son derece faydalı olabilmektedir.

                İtfaiye araçlarının en önemli özelliklerinden biri de çok kısa sürede yangınları etkisizleştirerek pasif duruma getirmektir. Yani en önemli rolü itfaiye araçlarımız üstlenmiştir. Bu nedenle de itfaiye araçlarının gerek kalitesi gerekse de teknik donanımı son derece önemlidir. İşte bu önemi ortaya çıkarmak için yıllardır çalışan ve sürekli kendini geliştirerek itfaiye araçları konusunda oldukça yol kateden firma olan volkan şirketi sizlere en iyi itfaiye araçlarını sunuyor.

                Volkan.com.tr sitesinde yangının çıktığı yere göre uygunluk gösteren birçok itfaiye araçları modellerini görebilirsiniz. Yangın söndürme sistemlerini geliştirerek çetin doğa şartlarının bile engel olamayacağı araçlar üretmişler ve hala da donanım, bilgi ve birikimlerini geliştirmekteler. Sürekli kendini yenileyen engel tanımaz itfaiye araçlarıyla hem zamana karşı hem de ağır hasar ve kayıpları önlemek artık hiç zor değil.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık