DOLAR: 3.92 TL
EURO: 4.84 TL

Kış lastiği reklamları

8 Kasım 2016 Ekleme Saati: 10:54
389 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İki önemli firma olan Pirelli kış lastiği ve michelin kış lastiği reklamlarını karşılaştırınca arada aslında çok bir fark görülmemektedir. Ana tema her ikisinde de kış olduğundan kış lastiği olduğunu vurgulamak durumundadır.

Tabi aynı tema olunca ortaya çok benzer şeyler çıkmaktadır.. .21.yüzyıl da çok moda olan bir akım da reklam filmlerinin çok ünlü kişiler tarafından çekilmesi olmuştur . Hatta bu ünlü kişiler biraz daha cesaretli davranıp  kendi çocukları ile reklam filmi çekmeye başlamışlardır. Özellikle de araba lastiği reklam filmini şu sıralar ünlü kişiler kendi oğulları ile birlikte çekmektedir. Reklam filmi kendi çocukları ile çeken ünlüler her gün artmaktadır. Bu nerdeyse artık bir akım oldu. Ünlülerin çocukları ile reklam filmi çektirmeleri bazı kesimler tarafından eleştirilmektedir. Çocukların reklam yüzü olarak kullanmasını çok doğru bulmayan bir kesim bu konuda atılımlarda da bulunmuştur..

Bu kesim tabi kendi düşüncelerine göre haklı olabilir fakat. bunun için yorum bir çocuk psikologundan gelirse doğru bir yorum olabilir. Çocuklar için doğru olanı bilen ebeveynleridir.Amaç çocuklarının geleceğini hazırlamak için maddi bir kazanç ya da oyunculuk kariyerinde ilerlemesi için bir olanak sağlamak olabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık