DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

25 Kasım 2016 Ekleme Saati: 18:23
1.625 kez görüntülendi

ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÖĞRETMENLERE ANLAMLI JEST!

Konya’nın Karapınar ilçesinde yürütülen Vizyon 2023 Karapınar Projesi kapsamında öğretmenler gününde ilçedeki tüm öğretmenlere anlamlı bir jest yapıldı.

Karapınar Belediyesi, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim evi Organizasyon LTD. ŞTİ. Ahmet Ali Ortadeveci işbirliği ile gerçekleştiren proje kapsamında yazar Sinan YAĞMUR, ilçedeki öğretmen ve öğrenciler ile buluştu. Okullarda yapılan okur-yazar söyleşilerin ardından Karapınar Kültür Merkezinde öğretmenlere özel olarak seminer düzenlendi.

Öğretmenler Günü için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Sinan YAĞMUR tarafından tek tek 800 adet, öğretmene özel imzalanan “Aşkın Göz Yaşları 5- Yunus Emre” kitabı armağan edildi. Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami SAĞDIÇ; Bu anlamlı günde izi silinmeyen hatıraların yazarı olan öğretmenlere verilen değerin her şeyin üstünde olması gerektiğini ifade ederek; Öğretmenlerimize özel kitabını imzalayan Yazar Sinan Yağmur’a bu özverisinden dolayı da teşekkür etti.vizyon-2023-sinan-yagmurvizyon-2023-sinan-yagmur-1

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık