DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.67 TL

Adana_sofrasindan_manidar_ikram

8 Aralık 2016 Ekleme Saati: 02:07
3.725 kez görüntülendi

Adana_sofrasindan_manidar_ikram

Şehit Oğuzhan Aydınbelge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı, öğrencilerine, Adana Sofrası Osman Çilli, öğle yemeği ikramında bulundu. Her yıl düzenli olarak Engelli öğrencilere yemek ikramında bulunan Osman Çilli, “Allah’ın bize vermiş olduğu sağlığın kıymetini ancak, engelli kardeşlerimiz ile beraber zaman geçirdiğimizde daha iyi anlıyoruz.  Engelli öğrencilerin yüzündeki bir damla mutluluğu, ne dolara, ne marka, ne de dünyaya değişmem. Her yıl engelli kardeşlerimiz ile bir araya gelerek, mutlu oluyoruz. Engelli kardeşlerimize eğitim vermek için zor şartlarda çalışan eğitim camiasına ise hassaten teşekkür ederim. Bizimkisi kısa süreli bir kampanya değildir. Engelli olduklarına dair fiş falan da istemiyoruz. Onlar mutlu olunca bizde mutlu oluyoruz. Hepsi bu kadar” dedi.

Programa, Okul Müdür Yardımcısı Hikmet Saydam, Karapınar Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Mucuk, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. Engelliler Derneği Başkanı Mehmet Mucuk, yemek ikramında bulunan Adana Sofrası iletmecisi Osman Çilli’ye teşekkür etti.  

Yemekten sonra işletme sahibi tarafından açılan müzik ile oyunlar oynayan öğrenciler okullarına mutlu bir şekilde döndüler.adana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700adana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700-fadana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700-eadana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700-dadana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700-a adana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700-b adana-sofrasi-engellilere-yemek-ikrami-700-c

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık