DOLAR: 3.92 TL
EURO: 4.84 TL

Türk isek Türk Lirası Kullanırız

5 Aralık 2016 Ekleme Saati: 19:01
2.895 kez görüntülendi

Türk isek Türk Lirası Kullanırız

Türkler, Yine kendilerine yakışanı yapıyor.

15 Temmuz darbe girişimi ile ülke genelinde darbecileri püskürten Türkiye Cumhuriyeti, tüm dünyaya gücünü bir kere daha gösterdi. Türkiye üzerinde gizli oyunlar oynayan darbeciler ve onlara destek veren bazı yabancı ülkeler, boylarının ölçüsünü bir kez daha aldılar.

Darbe girişiminin püskürtülmesi ile Tüm Türkiye’de yapılan temizleme çalışmalarına destek veren Türk halkı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak vererek, dolarını bozdur Türk parası ile çalış kampanyasına destek veriyor.Halkın bu duyarlılığı ise Tüm dünyaya Türk Milletinin yıkılmaz bir abide olduğu mesajını net veriyor.

İlçede Konya yolu üzerinde Et Mangal Lokantası olarak hizmet veren Beyzade Et Mangal Restorant işletmecilerinden Yasin İren, “300 Dolar bozdurup fişini getiren vatansever halkımıza, ailesi ile birlikte bir akşam yemeği bizden hediyedir. Ayrıca sürprizler ile dolu olacak olan akşam yemeğinin amacı, Türkiye olarak kendi ekonomimize sahip çıkmaktır. Biz Türk isek yabancı paralar ile yatırım yapmanın anlamı yoktur. Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. Bizde Türk parasına sahip çıkan hemşerilerimize yemek ikram ederek bütünlüğümüze katkı sağlamak istiyoruz” dedibeyzade-et-dolar-bozdurana

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık