DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.67 TL

Haydi Anadolu İmamhatip, Hedef Şampiyonluk

16 Ocak 2017 Ekleme Saati: 16:26
1.583 kez görüntülendi

Haydi Anadolu İmamhatip, Hedef Şampiyonluk

Karapınar Anadolu İmam Hatip Lisesinden Gurur Tablomuz

Karapınar Anadolu İmam Hatip Lisesi B Gençler Voleybol Takımı Konya’da düzenlenen Voleybol turnuvasında finale yükseldi. Daha önce Ereğli Bölge Voleybol turnuvasında ilçemiz okullarından Şehit Oğuzhan Aydınbelge Lisesini (METEM) 3 – 1 yenerek Karapınar şampiyonu olan takımımız Konya’da ilçemizi temsil etmeye hak kazandı.

Konya’daki ilk maçında Karatay Kılıçaslan İMKB Lisesini 3- 0 yenen takımımız ikinci maçında ise yine Selçuklu Fatih Meslek Lisesini 13 Ocak 2017 tarihinde 3- 0 yenerek finale çıktı.

Final Maçı 19 Ocak 2017 Perşembe günü saat 14.30 ta Selçuklu Teknik Lise ile yapılacaktır. Konya’da ikamet eden hemşerilerimizi özellikle ve halkımızdan sporsever destekçilerimizi hassaten bu maça bekliyoruz, diyen Antrenör Mehmet ORAK; “Geçen yıl Konya’da Gençler Voleybol B kategorisinde şampiyon olduk. Amacımız bu yıl da şampiyon olarak ilçemizi, ilimizi en güzel şekilde İç Anadolu Bölge şampiyonasında temsil etmek ve Ankara ya da Bilecik’te düzenlenecek olan şampiyonaya katılmak tek hedefimiz. Çok çalıştık ve şimdiye kadar çalıştığımızın karşılığını alıyoruz. Şu an okul olarak Final maçına odaklandık. Bu çocuklar destek verildiği takdirde neler yapabileceğini son 2 yılda fazlasıyla gösterdi. Bu kapsamda başarıda emeği geçen başta Okul idarecilerimiz olmak üzere bütün öğrencilerimizi kutluyorum ve final maçında başarılar diliyorum” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık