DOLAR: 3.92 TL
EURO: 4.84 TL

Ocak ayı bitmek bilmiyor, faturalar şişiyor

29 Ocak 2017 Ekleme Saati: 22:24
410 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ocak ayının bitmemesinden mütevellit, havaların mevsim normalleri seyrinde gitmesinden dolayı, havalar halen soğuk olmakta ve Zeytinburnu Kombi Servisi sizler için profesyonel ekibi ile Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Bu hizmetleri profesyonel bir şekilde verebilmek için de devamlı olarak müşteriler ile iletişime geçip, önce Google’da ne diye aratıp bizi bulduklarını, sonra da gerçekten problemlerinin yıl içerisinde nelerden oluştuğunu öğrenmek üzere kurulan bir sistemdir.

 

Ümraniye Kombi Servisi de aynı şekilde Anadolu Yakası’na hizmet vermekten gurur duyar bir şekilde profesyonel hizmet ekibi ile birlikte Ümraniye’nin ortasında beklemektedir. Anadolu Yakası’ndaki kombi servislerini dikkate alacak olur isek, Anadolu’da değil de genelde Avrupa’da olup da, Anadolu üzerine açılan sitelerden iş kapıp bu şekilde ticari hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Yetkili servisin o bölgede olması, bölgeyi iyi tanıması, sorunu iyi tespit etmesi ve her daim aracında orijinal faturalı yedek parça tedarik etmesi gerekmektedir. Bu da firmayı halka karşı güvenilirleştirir.

 

İzmit Kombi Servisi denince akla gelen ilk bölgelerden biri Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Yalova’dır. Bu bölgelere Kocaeli üzerinden bozulan klima tamiri için ustalar gitmektedir. Daha uzun soluklu bakıldığında bölgenin periyodik bakımını yapacak kapasitede elemanlar bulunduran Sinerji, bu alanda da profesyonel ve kurumsal çözümler veriyor demektir. Siz siz olun tanımadığınız ve güvenemediğiniz insanlara kombilerini teslim etmeyin. Dünyanın binbir türlü hali var.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık