DOLAR: 3.92 TL
EURO: 4.84 TL

Şampiyonlar Kulübümüzden Gösteriler

30 Ocak 2017 Ekleme Saati: 12:19
1.682 kez görüntülendi

Şampiyonlar Kulübümüzden Gösteriler

 

Karapınar Belediyesi Uzakdoğu Sporları ve WhuShu Spor Kulubünden Müthiş WhuShu (Kungfu) Gösterisi

 

Karapınar Belediyesi Uzakdoğu Sporları ve WhuShu Spor Kulubü2017 yılı Faaliyet programı, Kuşak imtihanı ve Whu-Shu gösterisi 29.01.2017 Pazar günü, Karapınar Gençlik ve Kültür Merkezinde, Belediye Başkanı Mehmet YAKA ve eşi Saniye YAKA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami SAĞDIÇ ,İlçe Mal Müdürü Zeki KAPDAN, Kulüp Başkan Yardımcısı Sami EMEKLİ, Kulüp Sekreteri Halil TÜYSÜZ, Genç Takımlar Sorumlusu Hasan BAKIR, Minik Yıldız Takımlar Sorumlusu M.Kemal KOLAYLI, Sporcu velileri, Basın mensupları ve çok sayıda vatandaşın katılımlarıyla  gerçekleşti.

            Programda açılış konuşmasında Kulüp Başkanı Mehmet EMEKLİ yaptı. Emekli, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet YAKA ya Başkan Yardımcısı Emre ÖZSOY a teşekkürlerini belirterek 29 yıldır Karapınar sporuna yapmış olduğu Yerel ve Uluslararası hizmetlerinden bahsetti.

Belediye Başkanı Mehmet YAKA Milli antrenör Mehmet Emekli’ye, başarılarından dolayı tebriklerini ileterek Türk Sporu ve WhuShu branşına desteklerinin artarak devam edeceğini belirttiler.

Program heyecanlı WhuShu (Kungfu) gösterileri ile başlayarak akabinde kuşak imtihanı ve diploma töreni ile son buldu.

Klup Şube Sorumlusu Genel Kaptan İrfan CEYHAN “Karapınar Belediyesi WhuShu spor kulübü olarak desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet YAKA yaBaşkan Yardımcımız Emre ÖZSOY a değerli katılımlarından dolayı Protokol üyelerine Klüp başkanımız Mehmet EMEKLİYE ,Sporcu velilerine,basın mensuplarına,sporcularımıza katılımda bulunan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık