DOLAR: 3.92 TL
EURO: 4.84 TL

TEOG Birincisine Tebrik Yağıyor

7 Ocak 2017 Ekleme Saati: 16:56
4.002 kez görüntülendi

TEOG Birincisine Tebrik Yağıyor

Teog sonuçlarının açıklanması ile Konya Karapınar ilçesi Cumhuriyet ortaokulundan Şeyma Kalkan’ında Türkiye Teog birincilerinden birisi olduğu, Karapınar Milli Eğitim Camiasında sevinç ve gururla karşılandı.

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç tarafından ödüllendirilen Şeyma Kalkan, daha sonra Karapınar Belediyesi CHP Meclis Üyesi Ayhan Karaaslan, CHP ilçe Teşkilat Yönetim Kurulu üyelerinden Figen Gökçe Kılıç ve Sefa Yükseler Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret ederek Teog Birincisi Şeyma Kalkan’ı ve okul idaresini ziyaret ederek plaket ve hediye takdiminde bulundular.

Şeyma Kalkan’ın 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye Birincileri arasında yer almasından son derece mutlu olduklarını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, “Karapınar eğitimde son yıllarda ciddi başarılara imza atarak bizleri gururlandırmaya devam etmektedir. Öğrencilerimizin bu başarısında katkısı olan öğretmen arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürünün tebrik ziyaretinden sonra öğrenciyi ve okulu ziyaret eden 2 grup ise, Belediye Meclisinden Ayhan Karaaslan ve CHP yöneticileri oldu. İlçeyi onura eden bu başarılarda ilk tebrik edenler arasında olmaktan onur duyduklarını söyleyen Karaaslan, “Biz insanların, önce gönlünde yer almayı ön planda tutuyoruz. Bizim için asıl olan gönüllerdir. Ayrıca insanların siyasi görüşlerine de takılmıyoruz. İlçemize katkı sağlayacağına inandığımız her fert bizim kardeşimizdir ve yanındayız. Onların iyi yerlerde olması için elimizden her ne gelirse yapmaya da hazırız” dedi.

Daha sonra okul idaresine ve öğrenciye teşekkür eden Karaaslan ve arkadaşları, Teog birincisi Şeyma Kalkan’a plaket ve hediyesini takdim ederek okuldan ayrıldılar.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık