DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Dünya Kadınlar Günü Onuruna

7 Mart 2017 Ekleme Saati: 22:54
2.769 kez görüntülendi

Dünya Kadınlar Günü Onuruna

Karapınar Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının düzenlediği Kadınlara özel yemekli program, Konya Valisi Yakup Canpolat eşi Ayşegül Canpolat, Karapınar kaymakamı Mustafa Karaca ve EşiHatice Karaca, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve eşi Saniye Yaka, Ereğli Kaymakamı Lütfi Yaran eşi Çiğdem Yaran, Karapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Hatice Soran’ın katılımları ile gerçekleşti.

Canlı klasik müzik eşliğinde gerçekleşen programda hoşgeldiniz konuşması yapan Kaymakam Mustafa Karaca, “Dünya kadınlar günü münasebeti ile siz değerli bacılarımızı bir araya getirerek kaynaşma ikramında bulunmak istedik. Katılımlarınız bizleri onurlandırdı. Teşekkür ederiz” dedi. Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’nın da selamlaması ile başlayan yemek programının arkasından bayanlara çiçek ve hediyeler sunuldu.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı’nın, özellikle mağdur bayanlara çok yardımcı olmasından dolayı son derece memnun olduklarını söyleyen bazı bayanlar, İlçe Kaymakamına ve protokolüne katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini söylediler.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık