DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Karyem Alnının Akı İle Genel Kurula Girdi

26 Mart 2017 Ekleme Saati: 13:07
1.870 kez görüntülendi

Karyem Alnının Akı İle Genel Kurula Girdi

Karyem 39. Olağan genel kurulunu, Karyem toplantı salonunda yaparak ortaklarını bilgilendirdi.

Genel kurula misafir olarak Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ve Kaymakam Mustafa Karaca, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi tartan ve Konya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Edip Yıldız katıldı.

Genel Kurulda Divan Başkanı Mehmet Tartan ve divan üyeleri Ahmet Kocatürk ile İsmail Akkaya, Hükümet Komiseri ise Mustafa Çağlayan idi.

Karapınar Belediye Başkanı ve Karyem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaka’nın açılış konuşmasını yaptığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Mehmet Yaka, misafirlere hoş geldiniz selamlama konuşmasından sonra, fabrikanın 2016 yılında rekor üretime ulaştığını söyledi. Fabrikanın yenilendiğini ve daha modern ve daha üretken olacağını söyleyen Yaka, ortaklara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Faaliyet raporlarının okunması ve yeni yönetim kurulunun oya sunulması ile program sonlandı. Dilek ve temennilerde konuşan Milletvekili Ziya Altunyaldız, “Çok seviyeli ve profesyonel bir genel kurula şahit oldum. Karapınar her şeyin en güzeline layıktır ve layık olduğu hizmetleri alacaktır” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu, Eski yönetimin devamı olarak belirlendi. Yönetim Kurulu isimleri şöyle, Mehmet Yaka, Mustafa Aşıroğlu, Cahit Oruç, Şadi Yazgan, Mehmet Uğur, Mehmet Koçak, Namık Köklüsoy’dan oluştu.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık