DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Orhan Erdem Öğretmenlere Seslendi

11 Nisan 2017 Ekleme Saati: 18:46
2.020 kez görüntülendi

Orhan Erdem Öğretmenlere Seslendi

AK Parti Milletvekili ve Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Karapınar yeni düğün salonunda düzenlenen programda, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde öğretmenlere seslendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Karapınar Belediye başkanı Mehmet Yaka yaptı.  Yaka, öncelikle katılımcılara teşekkür ederken, Milletvekili Orhan Erdem’e de hoş geldiniz dedi. Yaka son 5 yıl içerisinde Milli Eğitim camiasında ki gelişmelerden bahsetti. Sözü fazla uzatmak istemeyen Mehmet Yaka, mikrofonu Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’e bıraktı.

Türkiye’nin son 10 yıl içerisinde yaşadığı süreçlerden ve kat ettikleri başarılardan bahseden Erdem, Türkiye üzerinde oynanmak istenen senaryolara pabuç bırakılmaması gerektiğini vurguladı. Orhan Erdem, 16 Nisan da tüm Türkiye’nin elini vicdanına koyup sandığa gitmesini istedi.

Programa, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi tartan, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, okul müdürleri ve öğretmenleri katıldılar.

Program, Mehmet Yaka tarafından Orhan Erdem’e plaket takdimi ile son bulurken, bazı öğretmenler Milletvekili Orhan Erdem’in önüne geçerek bazı sorular sordular ve Erdem ile hatıra fotoğraf çekindiler.

Anıt meydanında bekleyen Ak Partili gençlere ve Kadın Kollarında hitap eden Erdem, daha sonra Karapınar’dan ayrıldı.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık