DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Karyem, Bayileri ile İftarda Buluştu

9 Haziran 2017 Ekleme Saati: 00:43
2.458 kez görüntülendi

Karyem, Bayileri ile İftarda Buluştu

Karapınar Karyem A.Ş, bayileri için düzenlediği iftarda sohbet programını, 100. Beyzade et Restorant’ta gerçekleştirdi. Programa, Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, Garnizon Komutanı Ali Olcay Küçüktepe, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, S.Ü. Hayvan Besleme Ana Bilim dalı Başkanı ve Teknokent Başkanı Prof. Dr. Birol Dağ, S.Ü. Meslek Yüksek Okulu Müdürü Durmuş Ali Ceylan, Cumhuriyet Savcısı Oğuzhan Mert, Hakim Özge Renk, Hakim Alper Utku, Ak Parti İlçe Teşkjilat Başkanı Nadi Tartan,  Daire Amirleri, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, bayiler ve Karyem Çalışanları katıldılar.

Programın açılış konuşmasını Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptı. Yaka, davetlilere hoş geldiniz ve selamlama konuşmasının ardından, Karyem’in her geçen yıl daha da başarılı bir şekilde büyüdüğünü ve bu başarının gururunun Karapınar’a ait olduğunu söyledi.

Daha sonra konuşan Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca ise, “Karyem Karapınar’da örnek teşkil edecek bir kuruluş. Karapınar ne kadar gurur duysa yeridir. Karyem A.Ş. şu an çok güzel bir yerde. Daha da güzel yerlere adaydır” dedi.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı program iftardan sonra çay faslında sohbet ile devam etti.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık