DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Muhasebeciler İftar Sohbetinde

8 Haziran 2017 Ekleme Saati: 02:57
2.334 kez görüntülendi

Muhasebeciler İftar Sohbetinde

Karapınar SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) Karapınar Temsilciliği tarafından, Karapınar’da hizmet veren Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler,100 Yıl Beyzade Et Lokantasında  iftar programı yaparak bir araya geldiler.

SMMM Karapınar Temsilcisi Gülay Sönmez’in açılış konuşmasını yaptığı programa Kaymakam Mustafa Karaca, Konya SMMM Odası Başkan Vekili Ramazan Bayram, Sayman İsmail Kırgız, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uyanık, Konya Vergi Dairesi Grup Başkan Vekili Veysel Bostan, Karapınar Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Zengin ve Ticaret Borsası Başkan Vekili Ahmet Ulusoy ile Karapınar’lı mali Müşavir ve muhasebeciler ile eşleri katıldılar.

Katılımcılar ve misafirlere teşekkür eden SMMM Karapınar İlçe Temsilcisi Gülay Sönmez, “Her yıl düzenli olarak tertip edilen iftar programına katılımlarınızdan dolayı öncelikle Kaymakamımız Mustafa Karaca olmak üzere, hepinize tek tek teşekkür ederim. Bizleri onurlandırdınız” dedi. Kaymakam Mustafa Karaca ise, Muhasebeciliğe yabancı olmadığını beyan ederek, “muhasebecilerin sorunlarına yabancı değilim. Karapınar’da muhasebecilerin örnek kaynaşmasından dolayı da sen derece memnunuz” dedi.

Daha sonra konuklara söz hakkı verildi. Yasada yapılan değişikliklerden bahseden Konya Vergi Dairesi Grup Başkan Vekili Veysel Bostan, 6736 ve 7020 sayılı kanunlar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Borcu kesinleşmiş Kamu alacaklarının yapılanması hakkında çıkan kanun hakkında konuşan Bostan, 6736 ile 7020 sayılı kanunlar arasında ki ince ayrıntıya da değindi.

Programdan sonra çay eşliğinde karşılıklı soru cevap sohbeti yapıldı.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık