DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

“Vizyon 2023 Karapınar” 1 Etap Son Bölümü

1 Haziran 2017 Ekleme Saati: 19:02
1.661 kez görüntülendi

“Vizyon 2023 Karapınar” 1 Etap Son Bölümü

“Vizyon 2023 Karapınar” Projesinin ilk etabı, kapanış programı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen program, Karapınar Belediyesi tarafından da desteklendi. 2016/2017 Eğitim ve öğretim yılı içerisinde, Vizyon 2023 Karapınar bünyesinde yapılan etkinlikler ve yarışmalar hakıkında halka bilgi olarak sunuldu.

Açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç’ın yaptığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Sami Sağdıç, Programa maddi ve manevi destek veren kurum kuruluşlara teşekkür etti.

Selamlama konuşması yapan İlçe Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, Karapınar’ın daha başarılı bir eğitim sistemine ulaşmasında katkı sağlamak amacıyla her zaman eğitimin yanında olduklarını bildirdi.

Programa, Karapınar Garnizon Komutanı Topcu Albay Ali Olcay Küçüktepe, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aydın Uygun,İlçe Emniyet Müdürü Murat Öz, İlçe Jandarma Bölük Komutanı İsmail Yürekli, sivil Toplum Örgüt Başkanları, Siyasi parti başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda TEOG birincilerine ve okullar arası yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi.

Yarışmalardan ödül derecelendirmesi noktasında bazı vatandaşlar ve bazı eğitimciler arasında olumsuz eleştiriler, kafalara soru işareti koyarken, ödüllendirme ve derecelendirme de ki komisyonun neye göre değerlendirme yaptığı noktasında vatandaşlar açıklama bekliyor.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık