DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Ak Parti İlçe Teşkilat Başkan Adayı Ali Gülbahar

31 Temmuz 2017 Ekleme Saati: 21:04
2.518 kez görüntülendi

Ak Parti İlçe Teşkilat Başkan Adayı Ali Gülbahar

Ak Parti İlçe Başkan Adayı, Ali Gülbahar.

1984 yılında Karapınar’da dünyaya gelen ve halen ilçede Ziraat Mühendisi olarak görev yapan Ali Gülbahar, resmi olarak Ak Parti İlçe Başkan adayı olduğunu basın açıklaması ile kamuoyuna açıkladı. Karapınar’da başarılı bir iş adamı olarak tanınan Ali Gülbahar, İlçeye hizmet için bundan sonraki süreçte siyasi olarak görev almak istediğini vurguladı. İçindeki hizmet aşkının kabardığını söyleyen Gülbahar, Bu Memleket bizim ise, biz de bu hizmet kervanında yer almaya karar verdik. Bu güne kadar Teşkilatımın çeşitli kademelerinde görev aldım. Görev kadememi büyütmek istedim” dedi.

Basın Açıklaması

İlçemizde Ziraat Mühendisi olarak hizmet etmekteyim. Bilindiği üzere Sayın Cumhurbaşkanım ve Genel başkanım Recep Tayyip Erdoğan tarafından partimiz için kongre süreci başlatılmıştır. Öncelikle Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar merkez ve taşra teşkilatlarında her kademede görev alan, emek veren gönüldaş kardeşlerime çok teşekkür ederim.

Ayrıca İlçe Teşkilatımızda bugüne kadar görev alan emek harcayan gönüldaşlarıma hassaten teşekkür ederim. Karapınar’ımıza enaniyet ve kibirden uzak hizmet etme, hizmetkârı olma yolunda başlatılan bu bayrak yarışında ben ve ekibim ile birlikte siz değerli hemşerilerimizin destek ve teveccühleri ile bizde varız. İnşallah Rabbimin izni inayeti ile bu kutlu dava yolunda ben değil biz düsturu ile ayırmadan ayrıştırmadan, kucaklayan, bütünleştiren kişi veya kişilere göre değil halk için İlçemizin hak ettiği hizmeti hizmetkârı olarak vereceğimizi, 15 Temmuz 2016 tarihinde darbe girişiminde bulunan güzel Ülkemin yiğitlerini şehit eden, demokrasimizi sekteye uğratmaya çalışan şeref yoksunu Fetöcü Vatan Hainleri ile her alanda mücadele edeceğimizi, Şehitlerimizin aziz ruhlarını şad etmek için mesai mefhumu gözetmeksizin, gece gündüz çalışacağımızı beyan ve taahhüt ederiz.

Bu Beyanımla ; Ak Parti Karapınar İlçe Başkanlığına Aday olduğumu kamuoyu takdirine saygı ile duyurur, Siz değerli hemşerilerimin desteğini beklerim.

Ali GÜLBAHAR Ziraat Mühendisi

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık