DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Bu İhmalin Sorumlusu Kim

28 Temmuz 2017 Ekleme Saati: 12:11
3.314 kez görüntülendi

Bu İhmalin Sorumlusu Kim

Karayollarının ve belediyenin görevini eksik yapması karşısında, vatandaşların kendi imkânları ile aldığı tedbirin, yakın bir gelecekte bir canın yanmasına vesile olmasından endişe ediliyor. Karapınar çevre yolu kenarına yapılmakta olan kaldırım çalışması, şehir içinden çevre yoluna bağlanan bir çok caddeyi çıkmaz sokak haline getirdi. Yetkililere bu konuda okuyucunun sesi gazetesi olarak yapmış olduğumuz uyarılarda, mütahit firma çalışanları levha çalışmasını Belediyenin yapması gerektiğini söyledi. Belediye ise siparişlerini verdiklerini ve bir hafta içinde takılacağını söylediler. Yol çalışması ise yaklaşık 1 aydır devam etmekte.

Daha dün akşam, kimliğini belirtmek istemeyen bir vatandaş, motosiklet ile telefon direğinin üzerinden atladığını ve kazayı ucuz atlattığını belirtti. Bir can yanmadan gerekli tedbirlerin alınması bekleniyor.

Ayrıca, şehir merkezinde Karapınar Belediyesi tarafından yürütülen asfalt çalışmaları konusunda vatandaşlar evlerine gelen tüm sokakların aynı anda köstebek yuvasına çevrilmesinden şikâyetçi. Acil durumlarda trafiğin çalışacağı yollar bırakılması noktasında belediye çalışanlarının daha hassas davranmaları bekleniyor.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık