DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Demokrasi Nöbeti, Huzur Nöbeti oldu

16 Temmuz 2017 Ekleme Saati: 02:45
1.947 kez görüntülendi

Demokrasi Nöbeti, Huzur Nöbeti oldu

Demokrasi Nöbeti Huzur Nöbeti oldu

15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan darbe girişimin, Türk halkının iradesi ve cesareti ile püskürtülmesinin 1. Yılı, ezan, salâ, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, ilahi ve ezgiler ile Meydanlarda kutlandı.

Karapınar Kaymakamlığı öncülüğünde yapılan programa, protokol tam kadro katıldı. Ayrıca programa, çok sayıda, vatandaş ve işletmeler ile sivil toplum örgütleri katkı sağladılar. Programa katkı sağlayanlar, Karapınar Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve sanatkarlar odası, Esnaf Kredi Kefalet kooperatifi, Çiftçi malları, Mazaffer Gülbahar, Yeşilyurt Avm, Anıt Cafe, Osman Hulusi Efendi vakfı oldu.

Program, saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Kur’an-ı Kerim tilaveti, İlçe Müftüsünün günün anlam ve önemini belirten konuşması ve duaları, imamhatiplerin ilahi ve ezgileri ve Karapınar Belediye Başkanının Konuşması programın etaplarından bir kısmı oldu.

Yaşlı genç, kadın erkek herkes, en temiz ve milli duygular ile Bayrağımızı gururla taşıdılar.Program anıt meydanında sabaha kadar sürecek. Sabah namazından sonra çorba ikramı ile son bulacak.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık