DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

İnsanlar Doğa ile İçiçe Çay içemeyi Tercih Ediyor

20 Ağustos 2017 Ekleme Saati: 22:30
4.283 kez görüntülendi

İnsanlar Doğa ile İçiçe Çay içemeyi Tercih Ediyor

Gelişen Karapınar, sosyal yaşantı çemberini kırdı.

Yakın bir geçmişe kadar, insanlar gidip çay içecek ortam yok diye sitem ederken, günümüzde, Karapınar Belediyesinin sosyal yaşantı çemberini genişletme çabaları ve yeni girişimcilere sağladıkları kolaylıklar sayesinde, Karapınar halkı daha sosyal ortamlara sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Şehir trafiğinden bunalan, araç gürültülerinden uzak, temiz hava ve manzaralı ortamlarda, mangal, köfte ve çay keyfi yapmak isteyen halk soluğu, Ali Tepesi güneyinde, Gençlik Merkezi karşısında bulunan Köfteci Ertan Akkaş mekânında alıyor.

Cafelerde 5 bardak çay parasına, yediği mangal yada köfte üzerine ikram olarak doyumlu çay içme keyfini, şehri yukardan izleyerek yaşayan vatandaşlar, ailesi ile çocukları ile böyle ortamlara akın ediyor. Vatandaşlar, başta bu imkanı oluşturan Karapınar Belediyesine ve bu işletmeyi çalıştıran Ertan Akkaş’a teşekkür ettiler.

Daha önce alkol alanların mekanı olan ve kırık şişelerin cenk attığı bu alanlar, içine esnaf girmesi ile ailelerin huzur bulduğu ortamlara dönüştü.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık