DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Spor Ürünleri Mağazamız da Oldu

26 Ekim 2017 Ekleme Saati: 15:53
3.738 kez görüntülendi

Spor Ürünleri Mağazamız da Oldu

Karapınar her alanda olduğu üzere giyim alanında da gelişimini devam ettiriyor.  Karapınar’ın hızla gelişen ve elit esnafları içinde barındıran İnönü caddesinde yeni bir işyeri daha hizmete açıldı. Toptan Canerkek İnşaat ve gıda spor giyim san. Ve Tic. Ltd. şti ait Sportoptan spor ürünleri mağazası coşkulu bir açılış ile faaliyete girdi.

İnönü Caddesi Askerlik eski şubesi karşısında hizmete giren sportoptan mağazasının açılışına, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, Karapınar Müftüsü Kadir Demirlenk, Toptan Canerkek İnşaat ve gıda spor giyim san. Ve Tic. Ltd. şti adına Mustafa Canerkek ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk tarafından yapılan duanın gıyabında konuşan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Karapınar gelişimini hızla devam ettiriyor. Her alanda gelişen Karapınar, yakın bir gelecekte bölgenin, birçok konuda merkezi durumuna gelecektir. Yeni açılan işyerinin, halkımıza ve sahiplerine hayırlı olmasını dilerim” dedi.

http://okuyucununsesi.com/wp-content/uploads/sportoptan-700-1.jpg

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık