DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Temeli Atıldı

21 Kasım 2017 Ekleme Saati: 22:24
1.565 kez görüntülendi

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Temeli Atıldı

Konya Büyük Şehir Belediyesi Başkanı Tahir Akyürek, Karapınar yarı olimpik yüzme havuzunun temel atma töreni için Karapınar’da idi.”Yatırım Hamlesi Programları” kapsamında gerçekleşen programa katılan Akyürek, Sandıklı Mahallesinde kurulan Yarı Olimpik yüzme havuzunun 6 milyon liraya mal olacağını söyledi.
Programın hoş geldiniz konuşmasını yapan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Enerji merkezi olan Karapınar için, büyük şehir belediyesi ile ortaklaşa çalışmaktan gurur duyuyoruz. Büyük şehir belediyesi tarafında Karapınar’ın devamlı yatırım aldığını hepimiz biliyoruz. Şu an faaliyetine başlayan Şehir Konağının da yakında resmi açılışını yapacağız. Komeks yine büyük şehri belediyesinin Karapınar’a bir hediyesidir” dedi.
Soğuk hava şartlarına rağmen çok sayıda vatandaş ve öğrencinin katıldığı programda konuşan Konya Büyük Şehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Karapınar’a hizmetlerimiz devam edecektir. Cumhurbaşkanımızın da dediği üzere, durmak yok yola devam” dedi.
Programa, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya İl Başkan Yrd. Cengiz Küçük, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Konya B,Şehir Belediyesi eski Genel Sekreteri Haşmet Okur, AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, Konya Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Başkan Yardımcısı Emre Özsoy, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbaba,Karapınar Belediye Meclis Üyeleri, Aydoğanlar MYO Müdür Yrd. Naim Çağlar Diri, Karapınar Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç ve Şube Müdürleri Mustafa Uysal, Arif Yayla, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ünal Cesur, Muhtarlar, Okul Müdürleri, Öğrenciler, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık