DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Yeni Amirler İşbaşında

25 Kasım 2017 Ekleme Saati: 13:09
1.959 kez görüntülendi

Yeni Amirler İşbaşında

Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğüne, yeni amirler, komiser yardımcıları atandı. Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü personel yetersizliğine rağmen şartları zorlayarak ilçenin huzur ve ferahı için mevcut personelin fedakârlıkları ile hizmet vermeye devam ediyordu. İlçenin daha güvenli olması için personel takviyesi yapıldı.
Karakol amiri olarak, 1992 Sivas Yıldızeli ilçesi doğumlu Aydın Tecer atandı. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas’ta tamamlayan Tecer, Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat fakültesi Tarih bölümü mezunudur. 2016 yılında Gölbaşı Polis Akademisine başlayıp 2017 yılında Konya’ya Komiser Yardımcısı olarak atandı. Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğünde karakol amiri olarak hizmet veriyor.
Bürolar Amirliğine ise, 1991 Erzurum doğumlu Muharrem Mete Atandı. İlk, orta ve lise eğitimini Erzurum’da tamamlayan Mete, Mustafa Kemal Üniversitesi Arkeoloji bölümü 2015 mezunudur. 2016 yılında Gölbaşı Polis Akademisine başlayıp, 2017 yılında Konya Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğüne Komiser Yardımcısı olarak atanmış ve ilçede Bürolar amiri olarak göreve başlamıştır.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık