DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Harley Bayan Botlarıyla Kışınız Sıcak Geçsin

5 Ocak 2018 Ekleme Saati: 16:00
141 kez görüntülendi

Harley Bayan Botlarıyla Kışınız Sıcak Geçsin

Kış ayakkabısı denildiği zaman şüphesiz ki akıla ilk gelen isimlerden biri Harley davidson bot olur. Çünkü hem kalitesi hem de dayanıklılığı nedeniyle ilk akılan gelen harley botlarımız hem şık tasarıma sahip olan hem dayanıklılığı ve kendisine has klasik çizgisiyle, klasikten vazgeçemeyenlerin seveceği ayakkabıların başında gelir. Harley bayan bot modellerine bakmak için gezinebilir, ayağınıza uygun modellere ve renk seçeneklerine de tek tek bakabilirsiniz.

Harley botların en büyük özelliği zamanın bu botlara göre uymasıdır. Yani hiç bir zaman modası geçmeyen tek ayakkabı olduğunu iddia edebileceğimiz botlar bir çok kıyafetle birlikte kombin yapılabileceğinden önemlidir. Yani bir harley botu pek çok kıyafetle deneyebilir, isterseniz onun o asi motorcu ruhunu yansıtacak şekilde kıyafetlet giyerek altına harley botu geçirebilir ya da dilerseniz daha casual diyebileceğimiz ciddilikte bir kıyafet giyer, dar paça pantolonların ya da taytların üzerine de harley botları geçirebilirsiniz.

Harley Botların Sağlamlığından Yararlanın

Harley davidson bayan bot modellerine bakacağınız zaman sadece tasarım olarak değerlendirmenizin yanlış olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu botlar soğuktan koruma anlamında da çok önemlidir ve iddialıdır. Eksi derecelerde ve kuru havalarda ayağınızın içerisindeki sıcak havayı çok iyi muhafaza eden botlar bu sayede ayaklarınızın korumasını iyi sağlamaktadır. Üstelik kadınlar için ayağın sıcak kalması bir çok önemli hastalığı önlemek açısından da önemlidir.

Sadece üşütme ve benzeri hastalıklar değil, hamilelik ya da bunun gibi özel hastalık durumlarında ayakların sıcak kalması çok önemlidir. Ayakların sıcak kalması için de yapılması gereken sizi gerçekten koruyacağını düşündüğünüz ayakkabılar almaktır. Bu nedenle botların sağlamlığından faydalanmalısınız. Klasikleşen modeller için pek çok yabancı firma taklidini yapmaya çalışsa da ne tasarım anlamında ne de kalite anlamında yanından bile geçemeyeceklerini söyleyebiliriz. Bu botların çoğu sadece bir kaç ay sonra yamulmakta, çizilmekte ya da derisi yıpranarak aşınmaktadır. Bu ve benzeri problemler sonucu insanlar botu sadece bir kış kullanmaktadır. Oysa gerçek bir harley aldığınız zaman bu saydığımız sorunlardan hiç birini hiç bir zaman yaşamazsınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık