DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Güçlü Borsa, Güçlü Karapınar için

22 Şubat 2018 Ekleme Saati: 19:28
2.607 kez görüntülendi

Güçlü Borsa, Güçlü Karapınar için

Karapınar Ticaret Borsası Seçim startını, Başkan Adayı Yusuf Zengin ve ekibi başlattı.

Nisan ayında yapılması planlanan olağan genel kurulda başkan adayı olarak yola çıkan Ziraat Mühendisi Yusuf Zengin halk arasında, tarımı ve çiftçiyi iyi tanıdığı için verimli bir liderlik yapması beklenen bir aday olarak konuşuluyor. Yusuf Zengin, “Güçlü Borsa, Güçlü Karapınar” sloganı ile yola çıktı.

Seçim çalışmalarına, Kaymakam Mustafa Karaca’yı ziyaret ederek başlayan Zengin ve ekibi, Karapınar’ın tarımda nerede olduğunu ve nerelerde olması gerektiği noktasında düşüncelerini Kaymakam Mustafa Karaca ile paylaştı. Kaymakam Karaca ise, Ticaret Borsasının ekonominin nabzı olduğunu, doğru kişiler tarafından yönetildiği takdirde ilçeye vereceği katkılardan bahsetti.

Daha sonra Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’yı makamında ziyaret eden Yusuf Zengin,  Karapınar çiftçisinin gerekli desteği gördükten sonra değil Türkiye’nin, dünyanın lideri olmaya aday olabileceğini söyledi. Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise ziyaretten son derece memnun kaldığını ve seçim süreci boyunca ve seçimden sonra başarılar dilediğini söyledi.

Siyasi partilerden CHP ile ziyarete başlayan Zengin ve ekibi, tarımda siyaset olmadığını ve çiftçinin kapısının her siyasete açık olduğunu söyledi. CHP Karapınar İlçe Teşkilat başkanı Mustafa Yazgan ise Ticaret Borsasının ilçe ekonomisine katkılarından bahsederken, Karapınar çiftçisinin Türkiye’de zirveye oturduğunu vurguladı. ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Yazgan, Zengin ve ekibine başarılar diledi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık