DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL

İyi Parti, Genel Kurulunu Yaptı

10 Şubat 2018 Ekleme Saati: 18:46
4.635 kez görüntülendi

İyi Parti, Genel Kurulunu Yaptı

 

İyi Parti Karapınar İlçe Teşkilatı, ilk genel kurulunu yaptı. Kurucu Başkan Dündar Mehmet Taşçı’nın tek liste ile gittiği genel kurul, dostluk ve kaynaşma havasında gerçekleşti. Programda, hoş geldiniz konuşmasını İyi parti Karapınar İlçe teşkilat Başkanı Dündar Mehmet Taşçı yaptı. Göreve talip olan arkadaş var ise, sonuna kadar yanında olacağını söyleyen Taşçı, “İlçemize ve ülkemize en iyi hizmeti yapmak adına bu yola çıktık. Davamız daha huzur dolu, daha iyi bir Türkiye” dedi.

Programda sert tavırları ve ateşli konuşmaları ile dikkat Çeken, İyi Parti Konya İl Başkan yardımcısı ve Teşkilatlardan sorumlu Nurdoğan Okur oldu. Okur Hükümete yüklenirken, halkın haksızlıklara karşısındaki mazlum tavırlarını eleştirdi.

Programa İyi parti Konya İl teşklatından, Başkan yardımcıları Nurdoğan Okur ve Derya Özgülcü ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mine Aygün, Abdurahman Kara, Ali Bülbül, Bekir Özel, Orhan Bilşan, Mustafa Dururcan ve mazhar Peker katıldılar. Karapınar’dan ise, İyi partili üyeler, CHP İlçe Teşkilat başkanı Mustafa Yazgan ve yönetimi, bazı sivil Toplum Örgüt üyeleri katıldılar.

Daha sonra oyların kullanılması için İlçe seçim Kurulu Müdürü Mehmet Emir idaresinde seçim sandığına gidildi. Mehmet Dündar taşçı ve ekibine “Göreve Devam” görevi verildi.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.  Dündar Mehmet Taşçı, Ali Sezer, Asım Yeşilyurt, Asuman Çınar, Adnan Taşpınar, Bayram Yalçın, Bekir Ocakcı, Büşra Demircan, Cuma kaya, Esma Küçükmelemez, Fatma Çınar, Mevlüt Pekşen, Mustafa Reşit Çınar, Orhan Güleç, Osman uzunlu, Rabia Ceber, Selçuk Okur ve Süleyman Ekmekçi

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık