DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ülkü Ocaklarından Sevdamız TÜRKİYE

19 Şubat 2018 Ekleme Saati: 16:08
394 kez görüntülendi

Ülkü Ocaklarından Sevdamız TÜRKİYE

Karapınar Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Dergisi vakfı tarafından, “Sevdamız Türkiye” isimli eğlence programı düzenlendi. Karapınar Atatürk Stadyumu kapalı spor sahasında yapılan etkinliğe konuk sanatçı olarak, Ozan Manas ve Ali Kınık katıldı.

Programın açılış konuşmasını Karapınar Ülkü Ocakları başkanı Tayfur Altıntaş yaptı. Türkiye’nin üzerinde kara bulutların gezdiğini söyleyen Altıntaş, Türkiye’yi karartmaya çalışanları, yok sayanları, milli birlik ve beraberliğimiz sayesinde alt etmesini biliriz. Yüreğimizde bulunan İmân sayesinde, hiç bir güç Türk Milletini parçalayamaz. Bazıları Milli Beraberliğimizi cephe alsalar da onların dediği gibi mevcut iktidarın düşmesi değil, Türk Milletinin bölünmesi ile sonuçlanacaktır. Türk Milletinin yılmaz savunucuları Türk Milliyetçilerinin buna göz yumması beklenemez. Liderimiz Dr. Bahçeli’nin, böyle bir durumun kabul edilmeyeceğini haykırması, vatan hainlerinin korkulu rüyası olmuştur. Bu çapulculara verilecek çakıl taşımız bile yoktur” dedi.

Programa MHP Konya İl Başkanı Av. Murat Çiçek, Ülkü Ocakları Konya il Başkanı Mustafa Taha Çini, Karapınar Belediye Başkan Yardımcısı Emre Özsoy, Mhp Karapınar İlçe Başkanı Ecz. Faruk Sonkaya ile çevre ilçelerden gelen Teşkilatları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık