DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL

YARIŞ BİTTİ, TARTAN TARTTI

10 Şubat 2018 Ekleme Saati: 19:13
2.769 kez görüntülendi

YARIŞ BİTTİ, TARTAN TARTTI

YARIŞ BİTTİ TARTAN TARTTI
Uzun Süredir devam eden yarış bu gün bitti. Süt Üreticileri Birliği Genel Kurulu nihayet bugün tamamlandı. Genel Kurula 3 aday kıyasıya seçim çalışması yaparak hazırlandı. Mevcut Başkan Yaşar Kemal Yükseler’in aday olmadığı seçime, Mehmet Tartan, Sami Karabacak ve Sinan Yükseler katıldılar.
Program, açılış konuşması, gelir gider tabloları, Faaliyet raporları okunması ile başladı. Veda konuşması yapan Yaşar Kemal Yükseler, 2006 yılından bu yana Başkanlık yaptığını ve zor şartlarda başlayan Birliğin, zirveye vardığını söyledi. Yeni başkan olacak adayların, daha yükseklere çıkacaklarından şüphesi olmadığını söyleyen Yükseler, “Bize bu zor günlerin yaşandığı süreçte destek olan, başta mesai arkadaşlarıma, üyelerimize, imkanları ile destek veren Belediyemize çok teşekkür ediyorum. Bizden bu kadar. Artık gençler daha iyisini yapsınlar. Zamanı gelince koltuktan çekilmesini bilmeli. İlçemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.
Katılımcı Misafirlerden Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya da kısa ve öz bir konuşma yapması için mikrofon verildi. Yaka Genel kurulun hayırlara vesile olmasını söyledi.
Oy sandıkları saat 17:00 de açıldı. sandıktan çıkan oy dağılımı ise şöyle oldu.
Mehmet Tartan 212, Sami Karabacak 141 ve Sinan Yükseler 75 oy aldı. 3 oy da geçersiz sayıldı.
Mehmet tartan ve Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.
Mehmet tartan, Beycan kalkan, Ramazan Koyuncu, Ali Şenyurt, İsmail Demirel. Denetim Kurulu ise, Bahri nakipoğlu, İbrahim Özev ve İbrahim Şenyiğit oldu.
Mehmet Tartan ve ekibinin Mutluluğuna Konya Damızlık Sığır yetiştiricileri Birliği Başkanı Edip Yıldız ortak oldu.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık