DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL

Yaşar Bozu’ya Göreve Devam Oyu

12 Şubat 2018 Ekleme Saati: 14:29
1.785 kez görüntülendi

Yaşar Bozu’ya Göreve Devam Oyu

Karapınar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 26. olağan Genel Kurulu, Karapınar Mevlana imam hatip Ortaokulu, sosyal Faaliyet salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Mevcut oda başkanı Yaşar Bozu yaptı. Tek liste ile seçime giden Karapınar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yaşar Bozu başkanlığında göreve devam kararı aldı.

Programın açılış konuşmasını Başkan Yaşar Bozu yaptı. Katılımcılara teşekkür ederek söze başlayan Bozu, “Hepimizin yüreği Zeytin Dalı operasyonunda görev yapan askerlerimiz ve komutanlarımız için atıyor. Hepimişzin duası, ordumuzun muzaffer olması ve terör lanetinin kökten kurutulması yönündedir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır diliyoruz.

1968 yılından bu yana şoförlerin haklarını koruma görevini yapan odamız, 26. olağan genel kurulunu yapıyor. Esnafımızın sorunlarına vakıfız ve çözümü noktasında devamlı mücadelemizi vermeye devam edeceğiz” dedi.

Programa katılan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, ” Karapınar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının zor şartlarda görev yaptıklarını biliyoruz. Belediye olarak her zaman yanlarındayız. ilçemizde esnaflarımızın yaşadığı sorunları, başkanımızın iletisi ile öğreniyor ve çözümü noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

Yaka ayrıca, Afrin şehitlerine taziye ve mücadele eden askerlerimize de başarı dilekleriniz iletti.

İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mehmet Emir denetiminde yapılan oylamada, 64 oy kullanıldı. 2 geçersiz oy çıktı. Buna göre, yeni yönetim şu isimlerden oluştu. Başkan Yaşar Bozu, Yönetim kurulu ise, Osman Aydoğdu, Süleyman Özay, Tahsin Ünver, Kamil Eke, Mehmet Yazgan(Baki oğlu) ve Halil Sak isimlerden oluştu.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık