DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Ahmet Ulusoy ve Ekibi Emin Adımlarla İlerliyor

5 Mart 2018 Ekleme Saati: 18:53
3.167 kez görüntülendi

Ahmet Ulusoy ve Ekibi Emin Adımlarla İlerliyor

Yaklaşmakta olan Ticaret Borsası Genel Kurul çalışmaları hızla devam ediyor. 2 başkan adayı ve 2 liste ile seçime gidecek olan Ticaret Borsası seçimlerinde aday olan Ahmet Ulusoy ve ekibi, seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ediyorlar. Ahmet Ulusoy ve ekibi, Kaymakam Mustafa Karaca’yı makamında ziyaret ederek vizyon ve misyonları konusunda bilgi verdiler.
Belediye Başkanı Mehmet yaka’yı ziyaret eden ekip, Karapınar Belediyesinden sonra en aktif kurumun Ticaret Borsası olduğunu söylediler. Amaçlarının ilçeye Allah rızası için hizmet olduğunu söyleyen Başkan adayı Ahmet Ulusoy, “Ticaret Borsası ilçemizde bulunan okul, hastane gibi kurum ve kuruluşlarına devamlı katkı sağlayan bir sivil toplum örgütüdür. Camilerimizin birçoğunda imzamız vardır. Bunlara sahip çıkmayı ve yapılan yardımları, jest olarak değil görev olarak algılıyoruz. Ticaret Borsası halkına ve üyelerine hizmet etmek için vardır. Halka hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlarında yanındadır” dedi.
Daha sonra Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kemal Sözen’i ve Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üneri ziyaret eden ekip, belediye iş hanından Ak Parti İlçe Başkanı nadi tartan ve Muhtarlar Derneği Başkanı Fahri Sağlık’ı ziyaret ederek çalışmalarından söz ettiler.   
Halkın içinde gezerek esnafları ziyaret eden Ulusoy ve ekibi, “Bu görev hayırlı hizmetlere vesile olacaksa Allah bize nasip etsin” dediler.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık