DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Davutoğlu, Karapınar’ı Dinledi

9 Mart 2018 Ekleme Saati: 23:38
2.011 kez görüntülendi

Davutoğlu, Karapınar’ı Dinledi

62-63 ve 64 dönem başbakanı Ahmet Davutoğlu, Konya ilçeleri ziyaretinde Karapınar’a da yer verdi. Ereğli ve Halkapınar ziyaretlerinden sonra Karapınar’ı da ziyaret eden Ahmet Davutoğlu, Karapınar Belediyesi Düğün salonunda halka seslendi.

Karşılama komitesinde, Ak Parti Konya Milletvekili Uğur kaleli de bulundu. Kaleli, esprileri ile karşılama komitesini güldürdü.

Programda, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti Konya il başkanı Hasan Angı, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi tartan, İlçe müftüsü Kadir Demirlenk, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbaba, Ak Parti kadın ve gençlik koları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan program, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan’ın konuşması ile devam etti. Tartan, Davutoğlu’nun Konya’nın gönlünün başbakanı olduğunu söylerken, Davutoğlu’nun karşısından konuşmanın heyecan verdiğini ve lafı uzatmanın anlamsız olduğunu söyleyerek Ahmet Davutoğlu’na ve programa katılan herkese teşekkür ederek mikrofonu bıraktı.

Karapınar’a yaptıkları hizmetlerde Davutoğlu’nun katkısının büyük olduğunu söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, “Sen gönlümüzün daima Başbakanı olacaksın. İlçemize hizmet katkınız asla unutulmamıştır, unutulmaz da” dedi.

Mikrofana geçen Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ise, Karapınar’ın ilçeler arasından önemli bir yerinin olduğunu ve birçok alanda gelişen Karapınar’ın ekonomi merkezi olduğunu vurguladı.

İlk seçim çalışmasını Karapınar’da yaptığını ve o gün bu gün ilk enerjinin verdiği güç ile yola devam ettiğini söyleyen Ahmet Davutoğlu ise, “Karapınar tarım ve hayvancılıkta zirvede bir isimdir. Karapınar’ın tarım ve hayvancılıkta varılacak son noktaya varacağına eminiz. Siz böyle çalıştıktan sonra biz size her türlü desteği sağlayarak daha hızlı gelişmenizde katkı sağlamayı kendimize görev sayarız” dedi. Ayrıca Karapınar’ın enerji alanında da Dünya’da isminden söz ettirdiğini vurguladı.

Son olarak, Afrin Zeytindalı operasyonun da vatanın bölünmezliğinin mücadelesini veren mehmetciklere, güç ve kuvvet dileklerinde bulunan Davutoğlu şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere de acil şifalar diledi.

Vatandaşların hatıra resim çekinmek için izdihama yarattığı program, emniyet birimlerinin çalışmaları sonucu güvenli bir şekilde tamamlandı.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık