DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Glory Days Hizmete Girdi

2 Mart 2018 Ekleme Saati: 22:35
4.500 kez görüntülendi

Glory Days Hizmete Girdi

Karapınar yeni bir Cafe işletmesine daha kavuştu. Son yıllarda hızla cafe kültüründe yol alan Karapınar, her geçen gün daha modern cafe işletmelerine sahip oluyor. Bunlardan sonuncusu ve en modern olan ise Cafe işletmecisi Hüseyin Tetik tarafından Karaman Caddesi Kalkan Apartmanı zemin katında hizmete açıldı.  Açılış konuşmasında konuşan işletme sahibi Hüseyin Tetik, 30 yıldır çarşıda değişik sektörlerde esnaflık yaptığını ve son 3 yıldır da cafe işletmeciliği yaptığını söyledi. Tetik, “Karapınar’da modern cafe işletmeciliğinin önünü açtık ve her geçen gün daha modern bir cafe isteği olduğunu gözlemledim. Cafe Keyf ile başlayan cafe hizmetimiz, Cafe Özal ile devam etti. Şimdi ise kendi kabuğumuzu kırarak daha modern olan ve Karapınar halkına yakışan Glory Days hizmete açmaya karar verdik. Ancak, bizimde sizlerden bir beklentimiz var. Bu tarz hizmet yerlerinin ayakta durması için, sadece kendi işyerim adına değil, tüm cafe işletmelerine, aileniz ve misafirleriniz ile ziyaretlerde bulunarak, yaşam mücadelemize katkıda bulunmanızı bekliyoruz. Katılımlarınız bizleri çok mutlu etmiştir. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra mikrofon uzatılan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, işletmelerin beklenti ve sorunlarını dile getirmeleri gerektiğini ve Hüseyin Tetik’in bunu çok güzel dile getirdiğini söyleyerek sözlerine başladı. Yaka, “İlçemizde böyle moderne yerlerin artması, bizleri de mutlu etmektedir. Dışarıdan gelen misafirlerimizi götürüp ikramda bulunabileceğimiz ve hizmetleri ile göğsümüzü kabartan işletmelerin hepsine teşekkür ediyoruz. Halktan beklentilerini dile getiren işletme sahibinin de halkın beklentilerine de kulak vermesi gerektiğini de hatırlatırım. Bu açılan işletmenin, işletme sahibine ve Karapınar’a hayırlı olmasını temenni ederim. ” dedi.

Açılış programına, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, parti başkanları, sivil toplum örgüt başkanları, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cafe açılış duasın yapılırken kurban kesildi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık