DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Kadınlar Günü Kahvaltısında Kadınlar Kaynaştı

3 Mart 2018 Ekleme Saati: 14:02
3.397 kez görüntülendi

Kadınlar Günü Kahvaltısında Kadınlar Kaynaştı

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu, okul aile birliği tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeni ile düzenlenen, kahvaltı etkinliği, Hoşgörü Et Lokantasında yapıldı. Okul Aile Birliği başkanı Figen Kılıç başkanlığında ve yardımcıları Nadire Karakaya, Saadet Koyuncu, Nezahat Filiz, Zeliha Kaşdemir, Fahriye Yazgan tarafından düzenlenen programa Okul Müdürü Halil Saygı da konuşmacı olarak katıldı.

Açılış konuşmasını Okul Aile Birliği Başkanı Figen Kılıç yaptı. Kadının öneminden bahseden Kılıç, “Kadının her şeyden önce bir anne olduğunun unutulmaması gerekir. Programın amacı, okulumuz öğrencilerinin daha başarılı olabilmeleri için katkı sağlamak, amacımız okul öğrenci velileri ve öğretmenler arasındaki kaynaşmanın devamını sağlayarak, daha başarılı bireyler yetiştirmektir. Bu kaynaşmanın meyvesini ise, Okulumuz Atatürk Büstünü, lavobalarımızı, fayanslarımızı, sizlerin ve hayırsever vatandaşlarımızın sayesinde yeniledik. Çocuklarımız daha temiz ve ferah ortamlarda eğitimini almaya devam ediyor. Bundan sonraki yapmayı hedeflediğimiz çalışmalarda da siz sevgili hanımların desteğini arkamızda hissetmeye devam etmek istiyoruz. Okulumuz öğrenci velileri ve okul aile birliği işbirliği diğer okullar tarafından gıpta ile takip edilmekte ve örnek teşkil etmektedir. Hepinize tek tek teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum. Basın mensubu arkadaşlarımıza da katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu, Okul Aile Birliği çalışmalarından son derece memnun olduğunu söyleyen Okul Müdürü Halil Saygı ise, “Okulumuz Okul Aile Birliği başkan ve arkadaşları, süper bir ekip kurdular. Top yekün olarak hareket ederek başarıyı yakaladılar. Başkan Figen hanıma ve yanında devamlı yer alan arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Okulumuzda bir çok eksiğin giderilmesinde katkı sağladılar” dedi.

Program sonunda, çekiliş ile hediyeler verilirken, programa katılan bayan katılımcılara çeşitli hediyeler verildi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık